Про Компанію - Агроланд Груп

x

  • Українська
  • Polski
  • English
  • Русский
  • (097)-927-39-35
  • (097)-247-97-67
Мінеральні добрива – джерело різних поживних елементів для рослин і властивостей ґрунту. Усім живим організмам необхідні речовини, що регулюють швидкість біохімічних реакцій. Компанія «АГРОЛАНД ГРУП» створена за участю європейських інвесторів. Наші цінності:
-чесність;
-порядність, дотримання слова;
-довіра, як основа людських стосунків;
-надійність;
-стабільність;
Наша компетенція – це високоякісні мінеральні добрива. Ми ексклюзивний імпортер європейської продукції в Україні.
ТзОВ «АГРОЛАНД ГРУП» напряму співпрацює з найбільшими аграрними компаніями України. У нас на підприємстві найвища якість надання послуг. Організований швидкий та надійний рух товару від виробника до споживача. «АГРОЛАНД ГРУП» веде своїх замовників шляхом від замовлення товару до отримання врожаю з сільськогосподарських угідь, використовуючи при цьому ряд високопрофесійних рішень в агропромисловості. Компанія «Агроланд Груп», також на постійній основі здійснює закупівлю зернових та олійних культур: пшениці, сої, ячменю, жита, ріпаку, гороху, кукурудзи , тритікале, ін.
Ми гарантуємо високу якість обслуговування та конкурентні ціни. Ми індивідуально співпрацюємо з кожним нашим клієнтом, будуємо довготривалі, взаємовигідні та міцні відносини для досягнення спільного результату.
Як прямі імпортери препаратів прямо з європейських заводів, ми можемо похвалитися пропозицією за дуже доступними цінами.