Мінерал-цемент - Агроланд Груп

x

 • Українська
 • Polski
 • English
 • Русский
 • (097)-927-39-35
 • (097)-247-97-67

Мінеральний порошок

Основна область застосування мінерального порошку (МП1 ДСТУ Б В.2.7-121:2014) – виготовлення штучного асфальту на асфальтобетонних заводах.  Мінеральний порошок застосовують як заповнювач, що підвищує в’язкість і клеючу здатність бітуму. Завдяки адсорбучій поверхні, мінеральний порошок вбирає в себе значну частину нафтового бітуму, тим самим надаючи асфальтобетону необхідні характеристики: механічну міцність і стійкість до деформацій, що істотно покращує якість дорожнього покриття, а також збільшує термін його служби. Завдяки чому  якість одержуваного асфальтобетону істотно покращується
Термін придатності мінерального порошку не обмежений.
Використання мінерального порошку не обмежується одним тільки асфальтуванням. Його застосовують також:

• як наповнювач для сухих сумішей, покрівельних матеріалів;

• використовують у вигляді добавки в бетонні суміші;

• в хімічній промисловості для виробництва пластмас, лінолеуму, руберойду, засобів для чищення та м’якої покрівлі

Також як добавку у виробництві комбікормів.

Вапнякове борошно

Вапнякове борошно ДСТУ 74462013 (ГОСТ 14050-93) – добриво у вигляді порошку, яке виробляють з мінералу доломіту, що відноситься до класу карбонатів (формула – CaCO3 • MgCO3), шляхом його розмелювання до самих дрібних фракцій. Внесення цього добрива в грунт не тільки нормалізує її кислотність, а й удосконалює структуру верхнього родючого горизонту, попутно збагачуючи його корисними мікроелементами, такими, як магній і калій. Також вапнякове борошно сприяє зменшенню кількості бур’янів на ділянці, та активізації діяльності корисних мікроорганізмів і малощетінкових (кільчастих) черв’яків. Ще одним плюсом є доступність, так як її ціна невисока, і купити це мінеральне добриво природного походження можна в ємностях будь-якого обсягу, виходячи з особистих потреб. Так як ця мінеральна підгодівля має природне походження, її додатково не насичують різними добавками, і використовують у чистому вигляді. Це дозволяє віднести її до високого екологічному класу використання, і зробити висновки, що застосування доломітового борошна не несе шкоди здоров’ю людини. Кальцій і магній знаходяться у її складі в карбонатної формі, що перешкоджає їх відкладенню і накопиченню в готовій плодово-овочевої продукції в занадто великих кількостях.

Мінеральне не гранульоване добриво

«Івано-Франківськмінерал цемент» – виробник  вапнякових меліорантів з високим вмістом активно діючої речовини, тобто, високим вмістом елементів, які гарантовано будуть засвоєні грунтовим вбирним комплексом та рослиною, а не вимиті опадами чи зафіксовані в недоступних рослинам сполуках. Продукція, яку ми пропонуємо, не є чимось новим. Продукція «Івано-Франківськмінерал цемент» виготовляється з викопних вапнякових порід. Це ті матеріали, які споконвіку забезпечували високу ефективність господарювання на землі і, на жаль, на фоні інтенсивної хімізації сільського господарства, вийшли з використання як такі, що не є важливими, хоча саме ці матеріали є основоположними у забезпеченні високої урожайності і, найважливіше, збереження родючості грунтів. Наші продукти не є результатом хімічного синтезу і не мають жодних сторонніх домішок. Наш продукт – це екологічно безпечний викопний матеріал, що є природнім меліорантом, який використовується в сільському господарстві вже тисячі років, висока ефективність якого забезпечується виключно глибокою технологічною доробкою. На сьогоднішній день, родючі українські землі активно втрачають гумус по цілком зрозумілій причині: високий рівень хімізації без правильного застосунку агрохімії, культивації, меліорації.

Продукція «Івано-Франківськмінерал цемент» є чудовим рішенням для забезпечення повнораціонного живлення посівів, регуляції рівня рН грунтів та збереження природної родючості грунтів в довгостроковій перспективі.

Вапнування на 20-60% підвищує ефективність застосування основних NРК добрив за рахунок покращення засвоювальної здатності рослини.

Кальцій стимулює розвиток кореневої системи, сприяє збільшенню кількості та швидкості регенерації кореневих волосків.

Вапнування поліпшує аерацію і водопроникність, унеможливлюся утворення кірки, грунт стає рихлим, пухким, полегшується його обробіток.

Кальцій – основний елемент, що нормалізує низький рівень рН, тобто, розкислює грунт.

У зв’язку з нестачею кальцію, грунт втрачає найціннішу складову – гумус. Тому, надлишкова хімізація, без достатньої уваги вапнуванню, з часом зведе на нуль природну високу якість та родючість грунту.

Кальцій підтримує структуру клітинних мембран плодів та овочів, що сприяє довшому зберіганню та кращому транспортуванню продукції.

Кальцій сприяє фіксації азоту в грунті та нейтралізації нітратних сполук, які схильні до накопичення в плодах посівів.

Нестача кальцію унеможливлює протистояння рослини бактеріальній та грибковій інфекціям.

Нестача кальцію зумовлює «карликовість» рослин, відмирання верхніх бруньок, коротке та ослизнене коріння, внаслідок чого сповільнюється засвоєння інших поживних елементів.

Вапнякове борошно для тваринництва

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

ДСТУ 8139 до: 2015. Борошно вапнякове та черепашкові кормова для сільськогосподарської птиці. Технічні умови

ДСТУ 8043 до: 2015 Борошно вапнякове для сільськогосподарських тварин. Технічні умови

У сільському господарстві для виробництва комбікормів і преміксів і для підгодівлі тварин і птиці

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Сумарна масова частка карбонатів кальцію і магнію – не менш 90%, в тому числі масова частка кальцію – не менше ніж 34%.
Масова частка нешкідливих домішок (вуглекислого магнію, окисів заліза, алюмінію і ін.) – не більше 5%.
Масова частка нерозчинного залишку – не більше 2%.
Масова частка вологи – не більше 6%.
Масова частка металомагнітних домішок в 1 кг продукту – не більше 20 мг

ФРАКЦІЙНИЙ СКЛАД

0-1, 1-3, 0-3 мм

ФОРМА ВІДВАНТАЖЕННЯ

фасування в біг-беги (1 т), насипом, автомобільним і залізничним транспортом

Розчин вапняковий

Розчин вапняковий (м4 П12) – це суміш з вапна, піску і води.На відміну від цементно-вапняного розчину, в вапняному розчині цемент не міститься, і через це схоплювання вапняного розчину відбувається довше. Це дозволяє здійснювати доставку вапняного розчину самоскидами, крім традиційної доставки міксерами (автобетонозмішувачі). А навіть якщо розчин в результаті затвердіє – його можна розбавити водою для подальшого використання, і втрата міцності в даному випадку мати значени не буде, тому що міцність для вапняного розчину не нормується (розчин не використовується для протистояння навантажень).

Характеристики
Країна виробник                                                    Україна
Тип вапна                                                               Гідратне (гашене)
Форма поставки матеріалу                                  Тісто
Сорт вапна                                                               1

Вапно будівельне

Вапно будівельне (ДСТУ Б.В.2.7.90-99)

 • побілка внутрішніх і зовнішніх поверхонь
 • приготування вапняної шпаклівки з гіпсом
 • приготування вапняних і складних розчинів
 • приготування розчинів для обробки дерев
 • дезінфекція приміщень і тварин
 • доступні фасування : біг бег по 500 і 1000 кг

 

Побілка приміщень застосуються для обробки складів, цехів, підвалів, гаражів, фасадів будинків, дерев, зерносховищ, птахофабрик, свиноферм, корівників, промислових і виробничих приміщень.

Це найбільш дешевий варіант для обробки приміщень, до того ж побілка не вимагає додаткових приготувань для її нанесення. Свіжа побілка може наноситься на стару побілку, а також відразу на бетонні, цегляні та отштукатуренние поверхні. Єдине, рекомендується перед нанесенням побілки змочити поверхні водою або вапняним молочком.